EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kanyon Park'ta fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor

İttifak Holding'in inşaat alanında faaliyet gösteren firması Seha Yapı'nın yeni projesi Kanyon Park'ta fiyatlar uygun ödeme koşullarıyla fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor.

Seha Yapı tarafından Konya Yazır Mahallesi’nde hayata geçirilecek Kanyon Park’ta çok uygun ödeme koşulları sunuluyor. 60 ay vade farksız taksit imkanı sunulan projede fiyatlar ise 260 bni TL'den başlıyor.

İttifak Holding’e bağlı inşaat sektöründe faaliyet gösteren Seha Yapı’dan yepyeni bir proje daha geldi. Konya’nın Yazır Mahallesi’nde lük hayatı taşıyacak olan Kanyon Park projesinde konut sahibi olmak isteyenlere çok uygun ödeme imkanları ile büyük kolaylıklar sağlanıyor.

Peşin alımlarda 260 bin TL’den başlayan fiyatların olduğu projede ayrıca sınırlı sayıda dairede geçerli olan vade farksız 60 ay taksit imkânı da bulunuyor.

Yeni kampanyasıyla da ciddi yatırım ve yaşam fırsatı sunan Seha Yapı’nın Konya’da Yazır’da hayata geçirdiği Kanyon Park projesi, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 gibi zengin yaşam seçeneklerine sahip konut, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarıyla ev sahibi olmak isteyenleri kazançlı bir yatırıma, keyifli bir yaşama davet ediyor

14 farklı tipte 98 konut yer alıyor

Ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanya kapsamında Kanyon Park’taki peşin alımlarda 260 bin TL’den başlayan fiyat avantajlarıyla birlikte vade farksız 60 ay taksit olanakları da bulunuyor. Toplamda 26.200 m² alan üzerinde hayat bulacak Kanyon Park projesinde 14 farklı tipte toplam 98 konut yer alıyor.

Huzurlu aile yaşantısı ve cazip yatırım fırsatı Kanyon Park’ta bir arada

İçerisinde barındırdığı sosyal tesis, ticari alan ve konutlar ile karma yaşam projesi olma özelliği taşıyan Kanyon Park bu anlamda bulunduğu lokasyonda farklılık yaratıyor. Çocukların ve konut sahiplerinin güvenliğinin üst düzeyde düşünüldüğü proje ayrıca toplam 6,700 m²’lik bir yeşil ve gri alana sahip. Ev sahiplerinin tüm ihtiyaçlarının düşünüldüğü Kanyon Park’ta sağlıklı bir yaşam için fitness ve plates salonu ile birlikte bay bayan sauna ve masaj odası gibi donatılar da bulunuyor. Sunduğu tüm bu imkanlarla huzurlu bir aile yaşantısı vaat eden Kanyon Park, düzenlenen kampanya ile birlikte cazip bir yatırım fırsatı olarak da öne çıkıyor.