EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kanyon Park'ta 48 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor

Seha Yapı'nın Konya Selçuklu'da konumlandırdığı Kanyon Park projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 270 bin TL'den başlıyor.

Konya'nın en değerli yaşam alanlarından Selçuklu Yazır Mahallesi'nde 9 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Kanyon Park projesinde toplam 98 daireye yer veriliyor. Konutların yanı sıra 7 ticari birimin de yer aldığı Kanyon Park'ta alanları 112 metrekare ile 285 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 tipinde daireler bulunuyor.

Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 25 peşinatla 36 ay taksit, yüzde 40 peşinatla 48 ay taksit imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 270 bin TL'den başladığı Kanyon Park Selçuklu; Japon Kyoto Parkı'na, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'na ve Konya Havalimanı'na oldukça yakın bir mesafede konumlandırılıyor.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun odası, dinlenme alanları, sauna, fitness ve pilates salonu, kafeterya, açık ve kapalı otoparkın yer aldığı Kanyon Park projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.sehayapi.com/tr/kanyon_park adresinden ya da 444 73 42 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.