Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kanal İstanbul 3S Firuze Konakları'nın önünden geçiyor

İstanbul Avrupa yakası Avcılar’da konumlandırılan 3S Firuze Konakları konumundan dolayı tamamlandığında yatırımcısına yüzde 40 kazandıracak.

3S Kale Holding tarafından İstanbul Avrupa yakasının en gözde ilçelerinden Avcılar’da hayata geçirilen 3S Firuze Konakları projesi İstanbul’da inşa edilen Marmara Denizi ve Karadeniz’i birbirine bağlayacak olan dev proje Kanal İstanbul’un önünde konumlandırıldı.

2018’in son çeyreğinde yaşamın başlayacağı 3S Firuze Konakları, önemli lokasyonlara yakınlığıyla da dikkat çeken projenin yatırımcısına yüzde 40 kazandırması bekleniyor.

Firma bünyesinden alınan krediye 48 ay 0 faizli uygulamasıyla satışa sunulan 3S Firuze Konakları yapılması planlanan Kanal İstanbul projesi, yeni yat limanları ve yeni konut projelerinin yapılmaya başlanması ile dikkat çeken Avcılar bölgesinde cazibe merkezi yaratıyor.

Daire fiyatları 399 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Konut fiyatlarının 399.000 TL’den başladığı ve firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ avantajının sunulduğu projede ayrıca peşin ödemede yüzde 13 indirim uygulanıyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

523 konut ve 45 mağaza

3S Kale Holding’in yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, 523 adet konut ve 45 adet mağazasıyla Avcılar Firuzköy bölgesinin en özel ve en iddialı projelerinden biri. İnşaatının yüzde 75’i şimdiden tamamlanan 3S Firuze Konakları’nda ilk anahtarların 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Dev projeye komşu olacak

Avcılar Firuzköy’de içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını açan proje, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip.

Muhteşem göl manzarası ve mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile 3S Firuze Konakları, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakın olmasının yanı sıra yapılması planlanan Kanal İstanbul projesi 3S Firuze Konakları’nın önünden geçiyor. Yaklaşık 45 km uzunluğundaki Kanal İstanbul; Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Avcılar ilçelerinden geçecek. Projenin yapılmaya başlanmasıyla Avcılar bölgesinin değerlenme trendinin hızla devam edeceği ön görülüyor.

Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemeler tercih edildi

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.