EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

"Kan Ver, Hayat Kurtar" kampanyasına Yavuz Sultan Selim Köprüsü çalışanları da katıldı

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu çalışanları Kızılay'ın 'kan ver, hayat kurtar' kampanyasına destek vermek için kan bağışı yaptı.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu çalışanları, Kızılay’ın “Kan Ver, Hayat Kurtar” kampanyasına katıldı.

Kızılay’ın başlattığı “Kan Ver Hayat Kurtar” kampanyası kapsamında, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu çalışanları, 18 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen etkinlikle kan bağışında bulundu.

Sosyal vatandaş olmanın bilinciyle hareket ederek geçtiğimiz yıllarda da kan bağışı kampanyasına katılan IC İçtaş İnşaat – Astaldi Konsorsiyumu ICA çalışanları, bireysel anlamda topluma fayda sağlayacak sosyal sorumluluklarını yerine getirmenin mutluluğunu yaşadı. Gün boyu devam eden etkinlik sonunda, kan bağışında bulunan çalışanlara katkılarından dolayı Kızılay tarafından Kan Bağışı sertifikası verildi.

Kızılay işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte, ülkemizde her 4 saniyede 1 ünite kan ihtiyacı doğduğuna ve dakikada 5 bağışçıdan alınan kanın 1 dakikada doğan kan ihtiyacını karşıladığına dikkat çekildi. Kan bağışının toplumsal yardımlaşmanın en önemli noktası olduğu ve toplumsal dayanışmayı arttırdığının altı çizilirken, bu örnek uygulama ile kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğu vurgulandı.

Kızılay tarafından toplumda kan bağışı konusunda sosyal sorumluluk bilincinin artmasına yapılacak katkının, ülkemizdeki oluşan kan ihtiyacını her geçen gün azaltacağı belirtildi.