EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kale Ofis yatırımcısına yüzde 40 oranında prim sağlayacak

Kocamanlar Alüminyum tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde hayata geçirilen Kale Ofis projesi metrekaresi 7 bin 900 TL'den satışa çıktı.

Ankara'nın en hızlı gelişen ve değerlenen bölgelerinden Çankaya Çukurambar'da yükselen Kale Ofis projesi tek blok halinde yükseliyor. Toplam 123 adet ofisin yer alacağı Kale Ofis'te teslimlerin Aralık 2018'de başlaması planlanıyor. Ofis büyüklüklerinin 62 metrekare ile 469 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede ofislerin kat yüksekliği ise 4 metre.

Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 900 TL ortalamasında olduğu Kale Ofis'ten ofis sahibi olmak isteyenlere vade farksız 18 ay taksit imkanı sunuluyor. Ofis fiyatlarının 489 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösterdiği proje tamamlandığında, yatırımcısına minimum yüzde 40 oranında prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Ankara Ticaret Mahkemesi'ne 1 dakika, metroya 3 dakika, havaalanına ise 30 dakika mesafede inşa edilen Kale Ofis projesinde spor merkezi, kuaför be oto yıkama gibi hizmetler sunuluyor. Kale Ofis'te ayrıca her 30 metrekarelik alana bir araçlık park yerinin ayrılıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.kaleofis.com.tr internet adresinden ya da 0312 285 38 88 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.