EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kağıthane’nin yeni projesi Resim Modern yakında satışta

İstanbul’un kentsel dönüşüm alanında en aktif ilçelerinden Kağıthane’de konumlandırılan Resim Modern’de satışlar ocak ayında başlayacak.

Fiyatların 289 bin TL’den başladığı projede teslimler ise Aralık 2019’da yapılacak.

Ortadoğu Grup kalitesiyle İstanbul Avrupa yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Kağıthane’de konumlandırılan Resim Modern Kağıthane’de satış dönemi ocak ayında start verecek.

Fiyatların 289 bin TL’den başladığı proje Kağıthane Talatpaşa’da 3 bin 100 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 14 katlı 3 bloktan oluşan projede toplamda 355 konut yer alıyor.

Ülke genelinde başlatılan kentsel dönüşüm seferberliği kapsamında sektöre kazandırılan lük konut projesi Resim Modern’de 1+1 ve 2+1 tipinde konut seçenekleri yer alıyor. 1+1’ler 52-72; 2+1’ler ise 80-92 metrekare aralığında tasarlandı.

Fiyatların 289 bin TL’den başladığı proje sağladığı sosyal olanaklar ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Resim Modern’in sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, güvenlik ve otopark hizmetleri, sauna, geniş yürüyüş alanları, yeşil alanlar, çocuklar için özel tasarlanmış oyun alanları, fitness salonu ve yürüyüş alanları bulunuyor.