EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kağıthane'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi İstova 18 Nisan’da satışta!

Yamaç Yapı tarafından kentsel dönüşüm çalışmalarının İstanbul Avrupa Yakasındaki adresi Kağıthane’de hayata geçirilen İstova 18 Nisan’da satışa çıkıyor.

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul firmalarından birisi olarak dikkatleri sık sık üzerine toplayan yamaç Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kâğıthane ilçesinde gününüze kadar hayata geçirilmiş en büyük kentsel dönüşüm projesine imza atılıyor. Yamaç Yapı tarafından hayata geçirilen İstova projesi Kağıthane ilçesinin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği ile dikkat çekiyor.

18 Nisan 2018 tarihinde 18 Nisan 2018 tarihinde Shangri-La Bosphorus’da saat 09.30 – 12.00 arasında düzenlenecek olan basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak olan İstova Kağıthane’nin resmi satışları da düzenlenen tanıtımla birlikte start alacak.

Yamaç Yapı tarafından hayata kazandırılan İstova Kağıthane projesinin 18 Nisan 2018 tarihinde Shangri-La Bosphorus’da saat 09.30 – 12.00 arasında tertiplenen lansmanında projenin tüm detayları kamuoyu ile paylaşılacak.

İstanbul Avrupa Yakasının tarihi ve turistik değerleri ile dikkat çeken ve iş yaşamın yeni merkezi haline gelen ilçesi Kağıthane’de sektörün lider ismi Yamaç Yapı kalitesi ile yükselen İstova Kağıthane’nin lansmanı Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç’ın yaptığı ev sahipliğinde düzenlenecek.

İstova Kağıthane projesi fiyat listesi, ödeme planları, daire planları, konut sayısı gibi projeye dair her türlü detayın detaylıca anlatılacağı İstova Kağıthane lansmanıyla birlikte projedeki dairelerin satışlarının da resmen başlaması bekleniyor.