Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Kabataş projesinde seferler 8 Mart’ta başlıyor

Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi’nin ilk etabı 8 Mart’ta hizmet vermeye başlayacak. Tüm detaylar haberimizde…

Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi’nin ilk etabı 8 Mart’ta hizmete açılıyor. Projenin şehir hatlarına ait 700 metrekarelik terminal binası ve 2 iskelesinde 8 Mart’ta seferler başlayacak. Hürriyet Gazetesi’nden Fatma Aksu’nun haberine göre, geçici terminal binası büyük ölçüde biten projenin çatısı, seramikleri ve boyama işlemi tamamlandı. Buradaki turnikelerin montesi ise İSBAK tarafından tamamlandı.

32 BİN 500 METREKARE MEYDAN

Kabataş Meydanı ve Transfer Merkezi Projesi’nde martı şeklindeki terminal binası ve yolun yeraltına alınması planı çıkarıldı. Terminal binası klasik Osmanlı mimarisiyle inşa edilecek.

Projenin ikinci etabında, 32 bin 500 metrekarelik meydan yer alacak. Bunun 18 bini 400 metrekaresi sert zeminden, 14 bin 142 bin metrekaresi ise yeşil alandan meydana gelecek.

İKİNCİ ETAP EKİM 2020’DE TAMAMLANACAK

Kabataş projesinde ikinci etabın Ekim 2020’de tamamlanması hedefleniyor. Tüm iskelelerin kullanıma açılmasıyla beraber şehir hatlarının yanı sıra İDO ve BUDO gemileri, motorlar Kabataş’tan sefer gerçekleştirilebilecek. Ayrıca turistik gemiler de buradan yolcu indirip bindirebilecek. Kabataş, projenin tamamlanmasıyla beraber toplu ulaşım sistemlerinin entegre olacağı ve otoparkın yer aldığı çok önemli bir transfer merkezi haline dönüşecek.

Haberin tamamı için BURAYI tıklayın!