EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Jennifer Lopez’in 15,3 milyon dolarlık yeni evi 432 Park Avenue’da

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ve sevgilisi Alex Rodriguez, Central Park manzaralı 432 Park Avenue’da yer alan yeni dairesi için 15,3 milyon dolar ödedi.

Şarkıcı Jennifer Lopez, dünyanın en yüksek binalarından birisi olan 432 Park Avenue projesinden bir daire satın aldı. Yeni dairelerine yerleşen Jennifer Lopez ve sevgilisi Alex Rodriguez yeni yaşam alanları için 15,3 milyon doları gözden çıkardı.

Yeni evlerinin dekorasyonuyla bizzat ilgilenen ünlü çift genelde evin dekorasyonu için açık renkler kullanmayı tercih etti. Ferah bir yaşam alanını tercih eden Lopez ve Rodriguez çifti evlerinin Central Park ve New York şehir silueti manzaralı bir odasını okuma odası olarak dizayn etti. Eşsiz manzarası ile büyüleyen yeni dairelerini bizzat dekore eden çiftin evine genelde beyaz renk hâkim.

Central Park manzarasıyla dikkat çeken dünyanın en yüksek katlı binalarından 432 Park Avenue projesinde yer alan daireleri 36. katta bulunuyor. Eşsiz bir Central Park manzarasına sahip olan daireden çekilen fotoğraflar kamuoyu ile paylaşıldı. Ünlü çift en çok da evlerinin terasında kahvaltı keyfi yapmayı seviyor.

Banyo ve mutfak dışındaki tüm odaların meşe ağacından elde edilen parkeler ile donatıldığı dairede alacalı beyaz mermer taşlar dikkat çekiyor. Ünlü çiftin yeni dairelerinin banyolarında ise hem duvarlar hem de zemin tamamen kaplanmış durumda.

Mutfak tasarımıyla da göz dolduran ekstra lüks konutun yüksek tavanlı ferah yapısı ve uzun aydınlatmalar dikkat çekiyor. Konutun her odasında benzersiz bir manzarası karşılıyor çifti.

Taze çiçeklerin dekorasyonda önemli bir yer kapladığı ilk görüşte fark edilen ünlü çiftin yeni dairesinde sarı detaylar, mermer taşlar, meşe ağacı ürünleri, uzun aydınlatmalar ve beyaz rengin hakimiyeti dikkat çekiyor. Ünlü çift yaşam alanlarını ferah ve taze bir görünümde dizayn etmeyi tercih etmiş.