EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Jardin Eden Çeşme'de fiyatlar 1 milyon 385 bin TL'den başlıyor

İlk etap teslimlerinin Mayıs 2017'de başlayacağı Jardin Eden Çeşme projesinden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Mayıs ayında satışlarına başlanan Jardin Eden Çeşme projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Lansman öncesi dönemde yüzde 30'unun satışları tamamlanan Jardin Eden Çeşme'de 118 villa ve 6 ayrı konakta 60 adet rezidans yer alıyor. Toplam 124 bin metrekare alan üzerinde Çeşme'nin en büyük projesi olarak yükselen Jardin Eden Çeşme'de 3+1, 4+1 ve 6+2 tipinde konutlar yer alıyor.

Alaçatı merkeze 6 kilometre mesafede bulunan Jardin Eden Çeşme, 150 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor. Her villanın denize baktığı ve kendine ait plajı olan projenin sosyal olanakları arasında özel havuzlar, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın yanı sıra; akıllı ev sistemi, yerden ısıtma sistemi, arıtma su sistemi, usb prizler, güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri bulunuyor.

Daire fiyatlarının 1 milyon 400 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değiştiği Jardin Eden Çeşme'de ilk etap teslimleri 19 Mayıs 2017'de yapılacak.