EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İzpek Station'dan yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

İzpek İnşaat imzasıyla İzmir Aliağa'da inşa edilen İzpek Station projesinde fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Mart 2019'da başlanması planlanıyor.

Ege'nin incisi İzmir'de konumlandırılan İzpek Station projesinde toplam 200 konuta yer veriliyor. 5 katlı 2 bloktan meydana gelen projede; alanları 45 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 çatı dubleksi ve 5+1 çatı dubleksi tiplerinde konutlar bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan İzpek Station'dan konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşin ve kalanı banka kredisiyle ödeme imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 179 bin TL ile 350 bin TL arasında değişiklik gösterdiği İzpek Station tamamlandığında en küçük dairenin minimum bin 250 TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Yatırımcısına yüzde 30 oranında prim sağlayacağı öngörülen İzpek Station projesinin sosyal donatı alanları arasında, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Eğitim merkezlerine olan yakınlığıyla dikkat çeken proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.izpek.com.tr adresinden ya da 0 232 344 0 800 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.