Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

İzmir’in nitelikli konuta ihtiyacı var

Potansiyeli ve yatırım olanaklarıyla dikkat çeken İzmir, özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropollerin ilgisini çekiyor. Kentte nitelikli konut ihtiyacı devam ediyor.

Potansiyeli ve yatırım fırsatları ile dikkat çeken İzmir, özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropollerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Enes Duru Mimarlık Kurucusu Enes Duru, İzmir’in nitelikli göç aldığını ifade etti.

İZMİR YATIRIMA AÇIK BİR KENT

Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük metropol kentlerden Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir’e bir göçün söz konusu olduğuna dikkat çeken Enes Duru, bu ihtiyaca cevap vermek için de projelerin daha nitelikli olarak tasarlanması gerektiğini belirtti.

İnsanların artık daha merkezi ve kullanışlı evlerde yaşamak istediğine dikkat çeken Duru; “Kent merkezinde ise arsa problemi devam ettiği sürece düşük metrekareli evlerde yaşam daha çok tercih ediliyor” diye konuştu.

Enes Duru, İzmir’in yatırıma açık ve mimari anlamda da potansiyeli büyük bir kent olduğunu vurguladı ve ekledi: “Kentsel dönüşümün de iyi analiz edilip planlanması gerekiyor.”