Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İzmir’de dar gelirli vatandaşlara ucuz konut müjdesi geldi

Nihat Zeybekçi, İzmir’de 3 yeni yerleşim merkezi kurulacağını açıkladı. Bu alanlarda dar gelirliler, uygun finansman sistemiyle konut sahibi olabilecek.

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Nihat Zeybekçi, “10 numara İzmir” sloganıyla projelerini açıkladı. Nihat Zeybekçi, İzmir’i 21’nci yüzyıla taşıyacaklarını müjdeledi.

Yeni Asır'da yer alan habere göre; kentteki çarpık yapılaşma ve yeni konut ihtiyacının çözümüne yönelik de önemli açıklamalar yapan Nihat Zeybekçi; İzmir’in kuzey, doğu ve güneyinde 3 yeni yerleşim merkezi oluşturacaklarını söyledi.

Nihat Zeybekçi, yeni kurulacak olan yerleşim alanlarının İzmir’e nefes aldıracağını vurguladı. 150 - 250 bin arası nüfusun yaşayacağı bu yerleşim alanlarının kent merkezindeki yapılaşma baskısını azaltacağını ve merkezi rahatlatacağını belirten Zeybekçi, altyapısı, yeşil alanları, sosyal donatıları, okulu ve camisiyle çekim merkezi olacak bu yeni yerleşim yerlerinde, şehir merkezindeki tüm olanakların bulunacağını ifade etti. Dar gelirli vatandaşlar da uygun finansman sistemiyle konut sahibi olabilecek.

Yeni yerleşim yerlerinde yatay yapılaşmayı hayata geçireceklerini ifade eden AK Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Nihat Zeybekçi, kentsel dönüşüme verdikleri önemden bahsetti ve yerinde dönüşüm projeleriyle bu konuyu İzmir’in gündeminden çıkaracaklarını söyledi.