EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İzmir Torbalı’da yükselen Bahçeşehir Platinum’da fiyatlar 180 bin TL’den başlıyor

İzmir Torbalı’da hayata geçirilen Bahçeşehir Platinum; 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinden oluşuyor. Fiyatların 180 bin TL’den başladığı projede 36 ay taksit fırsatı sunuluyor.

Bahçeşehir Yatırım İnşaat tarafından hayata geçirilen Bahçeşehir Platinum projesi, İzmir Torbalı’da yaşama kazandırılıyor. Konut fiyatlarının 180 bin TL’den başladığı Bahçeşehir Platinum’da 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor. Projede yer almak isteyenler için 36 ay taksit fırsatı sunuluyor.

142 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Bahçeşehir Platinum; 10 bin metrekare üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 142 adet konuttan meydana geliyor. Bahçeşehir Platinum’daki konutlar 85 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor. Bahçeşehir Platinum’da ayrıca 8 adet ticari ünite de bulunuyor.

BAHÇEŞEHİR PLATİNUM FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

1+1 konutlar 180 bin TL’den,

2+1 konutlar 225 bin TL’den,

3+1 konutlar 340 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bahçeşehir Platinum’daki ticari ünitelerin fiyatları ise 550 bin TL’den başlıyor.

Bahçeşehir Platinum’da konut sahibi olmak isteyenler için 36 ay taksit fırsatı sunuluyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri de oluşturulabiliyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

11 bloktan meydana gelen Bahçeşehir Platinum projesinde arsa alanının yüzde 70’i peyzaj alanlarına ayrıldı. Bahçeşehir Platinum’daki konut sakinlerine açık hava spor kompleksi, geniş peyzaj alanları, kapalı fitness salonu, yüzme havuzu, tenis kortu, yürüyüş alanları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çeken Bahçeşehir Platinum; Torbalı Belediyesi’ne, 7 Eylül Stadyumu’na ve Emniyet Müdürlüğü’ne 1 kilometre, Belediye Kültür Merkezi'ne 1.4 kilometre Devlet Hastanesi'ne 4.5 kilometre, İzmir-Aydın Otobanı’na ise 6 kilometre yakınlıkta konumlanıyor.