EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İzmir Menderes’te Güleryüz Çarşı isimli yeni proje

İzmir Menderes’te hayata geçirilen Güleryüz Çarşı projesi konut, ticari ünite ve butik otelden meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 daire seçeneği bulunuyor.

Güleryüz Yapı tarafından hayata geçirilen Güleryüz Çarşı projesi, İzmir Menderes’te yaşama kazandırılıyor. Güleryüz Çarşı, konut ve ticari ünitelerden meydana geliyor.

18 KONUT VE 23 DÜKKANDAN MEYDANA GELİYOR

Güleryüz Çarşı; 3 bin 350 metrekare üzerinde 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 18 adet konut, 23 adet dükkan ve 25 odalı butik otelden meydana geliyor. Güleryüz Çarşı’daki ticari üniteler 35 metrekare ile 85 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

GÜLERYÜZ ÇARŞI FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Güleryüz Çarşı’daki konut ve dükkanların fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belli değil. Tüm güncel bilgilere, Güleryüz Yapı tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

2 bloktan meydana gelen Güleryüz Çarşı projesi, yeni Menderes Devlet Hastanesi'nin hemen yanı başında yükseliyor. Güleryüz Çarşı; Menderes Merkez'e 1.5 kilometre, İZBAN’a 3.9 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı’na 4.5 kilometre, Gaziemir'e 9.5 kilometre, Fuar İzmir'e 11 kilometre yakınlıkta yer alıyor.