Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İzmir Gaziemir’deki Zone Gaziemir, ticari merkez konseptiyle öne çıkıyor

İzmir Gaziemir’de yükselen Zone Gaziemir, ticari merkez konsepti ile dikkat çekiyor. Zone Gaziemir’de fiyatlar 1 milyon TL’den başlıyor.

Zone Gaziemir projesi, İntegral Yapı tarafından İzmir Gaziemir’de hayata geçiriliyor. Ticari merkez konsepti ile tasarlanan Zone Gaziemir’de fiyatlar 1 milyon TL’den başlıyor.

70 ADET BAĞIMSIZ ÜNİTEDEN MEYDANA GELİYOR

35 bin metrekare üzerinde yükselen Zone Gaziemir; showroom, depo, ofis ve imalathane bölümleri olmak üzere toplam 70 bağımsız üniteden meydana geliyor. Ticari merkez konseptinde yaşama kazandırılan Zone Gaziemir’deki ünitelerin büyüklükleri 250 metrekare ile bin 250 metrekare arasında değişiyor.

FİRMA BÜNYESİNDE VADELİ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Zone Gaziemir’de yer alan ünitelerin fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor. Fiyatlar, ünitelerin büyüklüğü ve özelliklerine göre 4 milyon 500 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Firma bünyesinde vadeli ödeme seçeneklerinin sunulduğu Zone Gaziemir’deki ünitelerin yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

ULAŞIM AKSLARINA YAKINLIĞIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Zone Gaziemir projesi, 9 bloktan meydana geliyor. Normal ve teras bahçeli ünitelerin yer aldığı Zone Gaziemir, Sarnıç Ormanı’na komşu konumda yükseliyor. Aydın Otoyolu, Çeşme Otobanı, Adnan Menderes Havalimanı ve Sarnıç İZBAN İstasyonu’na çok yakın mesafede yer alan Zone Gaziemir; Fuar İzmir, Ege Serbest Bölge, Sarnıç Organize Sanayi Bölgesi, Optimum AVM gibi alanların yanı başında yükseliyor.

Zone Gaziemir’de 350 metrekare büyüklüğünde kafeterya yer alıyor. 2 bin 600 metrekarenin peyzaj için ayrıldığı Zone Gaziemir’de 2 bin 500 metrekare büyüklüğünde otopark alanı da bulunuyor.