EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İzka Port, İzmir’de yükseldiği konumu ile dikkat çekiyor

İzmir Bayraklı’da hayata geçirilen İzka Port yükseldiği konumu ile dikkat çekiyor. Projeden Alsancak, Konak ve Bornova'ya 10 dakika mesafede yer alıyor.

İzka Port projesi, İzka İnşaat tarafından İzmir Bayraklı’da hayata geçiriliyor. Hilton İnn Hotel'in hemen yanında, Adliye Sarayı'nın önünde inşa edilen İzka Port; Alsancak, Konak ve Bornova'ya 10 dakika mesafede konumlanıyor.

1+1, 3+1 VE 4+2 KONUT SEÇENEKLERİ

İzka Port Bayraklı; 1+1, 3+1 ve 4+2 seçeneklerinden meydana geliyor. İzka Port Bayraklı’da yer alan konutların büyüklükleri 57 metrekare ile 190 metrekare arasında değişiyor. Projedeki 1+1 konutlar net 57 metrekare, 3+1 konutlar net 160 metrekare, 4+2 Winter Garden adı verilen konutlar ise net 190 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

İZKA PORT BAYRAKLI FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

İzka Port Bayraklı’da yer alan konutların fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belli değil. Tüm bu bilgilere, İzka İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

DENİZE SIFIR KONUMDA YÜKSELİYOR

İzka Port Bayraklı projesi, 34 katlı tek blok üzerinde yükseliyor. Denize sıfır konumda yükselen İzka Port Bayraklı; Hilton İnn Hotel'in hemen yanında, Adliye Sarayı'nın önünde, Alsancak, Konak ve Bornova'ya 10 dakika mesafede yer alıyor. İzka Port Bayraklı’dan yer alacak olan konut sakinlerine özel teras alanı, spor salonu, Infinity Pool, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi aktivite alanları ve hizmetler sunuluyor.