EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İZKA Port Bayraklı’da satışlar başladı

İZKA Port Bayraklı, 34 katlı tek bloktan meydana geliyor. Lokasyonu ve özellikleriyle dikkat çeken İZKA Port Bayraklı’da satışlar başladı.

İZKA İnşaat tarafından yaşama kazandırılan İZKA Port Bayraklı projesi satışa çıktı. İZKA Port Bayraklı’da yer alan konutlar, özellikleriyle ve yükseldiği konumu ile öne çıkıyor.

HER İHTİYACA CEVAP VEREN KONUT SEÇENEKLERİ

34 katlı tek bloktan meydana gelen İZKA Port Bayraklı’da 1+1’den 4+2’ye kadar farklı büyüklükte ve genişlikte konut seçenekleri yer alıyor.

İZKA Port Bayraklı’daki 1+1 daireler net 57 metrekare, 3+1 daireler net 160 metrekare, 4+1 Winter Garden daireler ise net 190 metrekare büyüklükte ve balkonlu olarak alıcılarına sunuluyor.

DENİZE SIFIR KONUMDA YÜKSELİYOR

İZKA Port Bayraklı’daki daire sakinlerine özel teras alanı, spor salonu, Infinity Pool, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi aktivite alanları ve hizmetler sunuluyor. İZKA Port Bayraklı, yükseldiği konumu ile dikkat çekiyor. Adliye Sarayı’nın önünde denize sıfır konumda inşa edilen İZKA Port Bayraklı’dan Alsancak, Konak ve Bornova’ya 10 dakika, Çeşme ve Foça gibi yazlık beldelere ise 20 dakikada ulaşılabiliyor.

AZAT YEŞİL: FİYATLAR AÇISINDAN EN UYGUN DÖNEMDEYİZ

Daha önceki projelerinde yatırımcıları yüzde 100’ü aşan prim getirisi sağladıklarını söyleyen İZKA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Azat Yeşil; “Gelecek dönemde, gayrimenkul dövizden daha fazla getiri sağlayacak. Şu anda konut fiyatları açısından en uygun dönemdeyiz. Konut alıcılarını satış ofisimizde bulunan örnek dairemizi görmeye bekliyoruz” ifadelerini kullandı.