Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

İva Yeni Acıbadem satışa çıktı

İva Yapı tarafından Anadolu yakasının göz bebeği Kadıköy Acıbadem'de yükselecek olan İva Yeni Acıbadem'de ilk daireler sahiplerini buldu.

Konfor ve lüksü bir arada sunan projeleriyle dikkat çeken İva Yapı, Kağıthane ve Ümraniye'de geliştirdiği projelerden sonra yönünü Kadıköy'e çevirdi. İva'nın en yeni projesi olarak Kadıköy Acıbadem'de yükselecek olan İVA Yeni Acıbadem projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı.

Teslimlerine Nisan 2018'de başlanması bekleen İva Yeni Acıbadem projesinde alanları 63 metrekare ile 245 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Toplamda 52 dairenin bulunduğu İva Yeni AcıBadem az katlı mimarisi ve lokasyonuyla dikkat çekiyor. Sosyal donatı alanları arasında müzik stüdyosu, sanat atölyesi, kütüphane ve aktivite odası gibi farklı alanların bulunduğu projede normal dairelerin yanı sıra çatı dublekslere de yer veriliyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve şirketin diğer projelerine www.iva.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.