EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İVA Flats Kağıthane’nin 2. etabı başlıyor

İVA Yapı tarafından Avrupa yakasının merkezi lokasyonlarından Kağıthane’de hayata geçirilen İVA Flats Kağıthane’nin 2. etap çalışmaları başlıyor.

İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Kağıthane’de yükselen İVA Flats Kağıthane’nin 2. etap çalışmalarına hız verildi. Projede 1+1 ve 2+1 daire modellerine yer verilecek.

Projenin 2. etap çalışmalarına başlayan İVA Yapı, her türlü rahatlığa sahip daireleri 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

İki blok halinde dizayn edilen projede 1+1 ve 2+1 daire tiplerinde toplam 317 daire bulunuyor. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan dairelerin büyüklüğü ise 40 metrekare ile 80 metrekare arasında değişiyor.

Mart 2018’de teslim edilecek

İVA Flats Kağıthane projesinde kapalı futbol sahası, sinema salonu, sanat atölyesi, misafir odası, play station odası, müzik stüdyosu, çalışma odası, fitness salonu ve shuttle hizmeti gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. İVA Flats Kağıthane projesinin Mart 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Son dönemde iş dünyası tarafından büyük ilgi gören proje, ulaşım açısından önemli bir lokasyonda yükseliyor. Proje tamamlandığında ise kira fiyatlarının 1.800 TL’den başlaması öngörülüyor.