Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

IVA Flats Kağıthane'de fiyatlar 290 bin TL'den başlıyor

IVA Yapı tarafından İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Kağıthane konumlandırılan IVA Flats Kağıthane projesinde son daireler sahiplerini bekliyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına hem karlı bir yatırım hem de yüksek standartlarda bir yaşam imkanı sunan IVA Yapı'nın Kağıthane'de geliştirdiği IVA Flats Kağıthane projesi iki blokta 130 daireden meydana geliyor. Satışa çıktığı günden bu yana konut yatırımcısının yakın markajında yer alan projede alanları 33 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Mart 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan IVA Flats Kağıthane projesinde fiyatlar 290 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum bin 700 TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen IVA Flats Kağıthane'de dairelerin yüzde 60 oranında prim yapacağı tahmin ediliyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen IVA Flats Kağıthane'de vade farksız 18 ay vade imkanı da sunuluyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir noktada yer alan IVA Flats Kağıthane'nin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve kapalı otopark yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.iva.com.tr adresinden ya da 444 7 958 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.