EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

IVA, CNR Emlak Fuarı'nda 4 projesini yatırımcısıyla buluşturdu

Yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı, 17-20 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da düzenlendi. IVA, fuara 4 projesiyle katıldı.

Kağıthane'de hayata geçirdiği projelerle sektöre hızlı bir giriş yapan IVA, bu yıl 4'üncüsü düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda Ümraniye ve Acıbadem'de konumlandırdığı iki yeni projesini görücüye çıkardı. Fuara özel olarak satışa çıkardıkları Yeni Acıbadem ve IVA Modern projelerini anlatan IVA Satış ve Pazarlama Müdürü Kurtuluş Erek, projelerini inşa ederken 'merkezi lokasyon, iyi fiyat ve yüksek kaliteye' önem verdiklerini belirtti.

Ulaşılabilir lüks: Yeni Acıbadem

Yeni Acıbadem'de yatırımcıya değil son kullanıcıya konut satmak istediklerini söyleyen Erek, "Acıbadem projemizde aileye yönelik çalışmalar yaptık. Proje, ulaşım kolaylığı olarak Acıbadem'in en değerli lokasyonlarından birinde yer alıyor. Toplamda 3 bloktan oluşan projemizde 52 daire bulunuyor. İçerisinde kapalı havuzdan saunaya kadar birçok sosyal donatı alanı mevcut. Fiyatlarımız da bölgenin çok altında olacak" dedi.

IVA Modern, Ümraniye'de yatırımın adresi olacak

Ümraniye'de konumlandırdıkları IVA Modern projelerinde daha çok konut yatırımcılarını hedeflediklerinin altını çizen Kurtuluş Erek, "IVA Modern, şirketimizin dinamiğine uyan, daha fazla 1+1 dairenin olduğu yatırıma yönelik bir proje. Bu projede konut yatırımcılarına kısa vadede yüksek prim avantajı sunuyoruz." diye konuştu.