EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstova'da 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla yüzde 25 peşinle daire sahibi olma fırsatı

Yamaç Yapı kalitesiyle Kağıthane’de kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen İstova projesinde yüzde 25 peşinatla konut kredisi kullanılabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakasının kentsel dönüşüm merkezlerinden bir tanesi olan Kağıthane’de hayata geçirilen Yamaç Yapı İstova’da fiyatlar 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede farklı ihtiyaçlara ve farklı zevklere uygun 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire tipleri bulunuyor.

4 blok şeklinde tasarlanan projenin her bir bloğunda 15 adet kat bulunuyor. 500 adet konuta yer verilen projede konutların yanı sıra 100 adet de ticari ünite yer alıyor. Alışveriş merkezine de yer verilen projede mağazalar kafeler, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları, spor alanları gibi özellikler bulunuyor.

İstova’da yer alan 1+1 daireler 440 bin TL’den başlıyor. 2+1 dairelerin fiyatları ise 620 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 150 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ödeme planlarının da belli olduğu projede yüzde 25 peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. Projede yüzde 25 peşinat ödendikten sonra geri kalan yüzde 75’lik geri kalan konut bedeli ise banka kredisi olarak tahsil edilebiliyor.

1995 yılından bu yana sektörde varlık gösteren Yamaç Yapı tarafından Kağıthane’de hayata kazandırılan projede toplam 500 adet konut yer alıyor. Projede yer alan konutlar farklı tiplerde ve farklı büyüklüklerde her türlü ihtiyaca ve her türlü zevke hitap edebilecek şekilde tasarlandı.

Merkezi konumuyla dikkat çeken projede en düşük konut fiyatı 440 bin TL olarak en yüksek konut fiyatı ise 1 milyon 150 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları ise 6 bin TL şeklinde belirlendi. İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen proje iş ve yaşamın merkezinde hayata geçiriliyor.