Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İstova Kağıthane’de fiyatlar 440 bin TL’den başlıyor

Gayrimenkulün öncü ismi Yamaç Yapı tarafından hayata kazandırılan İstova Kağıthane’de konut fiyatları 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kentsel dönüşüm merkezi ilçelerinden bir tanesi olan Kağıthane’de yükselen İstova Kağıthane projesi 18 Nisan 2018 tarihinde satışa çıkacak. Resmi satışların kısa süre içinde başlaması beklenen projede ön talep dönemi ise devam ediyor.

Resmi satışlar 18 Nisan 2018’de start alıyor

Yamaç Yapı güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en önemli merkezleri arasında yer alan Kağıthane’de yükselen İstova Kağıthane 18 Nisan 2018 tarihinde sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtılacak. Gerçekleştirilen lasnmanın ardından projedeki resmi satışlarda start alacak.

Fiyatlar 440 bin TL ile 1 milyon 150 bin TL arasında değişiyor

Fiyatların 440 bin TL’den başlayıp 1 milyon 150 bin TL’ye kadar yükseldiği projede geniş bir yelpazeyi kapsayan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1

tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. 2018 yılının en yeni ve gözde konut projeleri arasında yer alan İstova Kağıthane projesi levent, Beşiktaş, Taksim, Sarıyer gibi gözde lokasyonlara yakın konumu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Zengin sosyal olanakları ile göz dolduruyor

Ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden projenin sosyal olanakları ise çok çeşitli! İstova Kağıthane projesinde yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş parkurları, sauna gibi sağlıklı ve zinde bir hayatın yolunu gösteren nitelikli sosyal olanaklar yer alıyor.

55 adet ticari birim

Karma konseptte hayata kazandırılan İstova Kağıthane projesinde ayrıca 55 adet ticari birimin yer alıyor. Yamaç Yapı Kağıthane projesi İstova Kağıthane’nin resmi satışları 18 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek basın tanıtımının hemen ardından start alacak. Güncelde ise projenin ön talepler toplanmaya devam ediyor.

İstova Kağıthane hakkında detaylı bilgi sahibi olun!

Yamaç Yapı İstova Kağıthane projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://istova.com sitesini ziyaret ederek bilgi talep formu doldurabilirsiniz.