EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstova Kağıthane 60 ay yüzde 0 faiz imkanıyla satışa sunuldu

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesinde metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor. Üstelik 60 ay vade ve yüzde 0 faiz olanağıyla...

İnşat sektörünün en köklü isimlerinden biri olan Yamaç Yapı tarafından sektöre kazandırılan İstova projesi İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kâğıthane’de konumlanıyor.

Yatırımcıların yeni gözde bölgesi kentsel dönüşüm çalışmaları ile ivme kazanan Kağıthane’de yükselen İstova projesi bugün (18 Nisan 2018) gerçekleştirilen basın lansmanı ile sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve emlak editörlerine tanıtıldı. Bugün gerçekleştirilen lansmanla birlikte resmi satışların start aldığı İstova Kağıthane projesinde yer alan konutların metrekaresi fiyatları 5 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor.

60 ay yüzde 0 faiz imkânı ile satışa sunulan İstova projesi Kağıthane’de hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

7 dönüm arazi üzerinde ve 80 bin metrekarelik inşaat alanında hayata geçirilen İstova Kağıthane’nin yatırım değeri ise 140 milyon TL. 4 blok şeklinde yükselen İstova projesinde blokların her biri 15 kat olacak şekilde dizayn ediliyor.

Zengin sosyal olanakları, ulaşım akslarına yakınlığı ve merkezi konumu ile iş ve yaşamın kalbinde yükselen Yamaç Yapı tarafından sektöre kazandırılan İstova Kağıthane projesinde 100 adet ticari ünite ve 500 adet konut olmak üzere toplamda 600 adet bağımsız bölüme yer veriliyor.

Proje lansmanında lokasyonla ilgili bilgi veren Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç, Kağıthane’nin son yıllarda konut yatırımcılarının ilgi odağı haline geldiğini ve bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmaları ile ivme kazandığını ifade etti.

İstova Kağıthane projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 planında dizayn ediliyor. Merkezi konumu,zengin sosyal donatıları ile dikkat çeken İstova Kağıthane projesinde yer alan konutların fiyatları metrekaresi 5 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Lansman dönemine özel 60 ay yüzde 0 faiz olanağıyla yatırımcıları bekliyor.