EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul’un ofis yatırımlarında değer kazanacak bölgeleri hangileri?

Türkiye’nin rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş, önümüzdeki yıllarda İstanbul’un ofis yatırımlarında değer kazanacak bölgelerini açıkladı.

Türkiye’nin rekortmen emlak danışmanlarından Evrim Kırmızıtaş, geçtiğimiz günlerde katıldığı Re-Max kongresinde katılımcılara, İstanbul’un ofis yatırımlarında değer kazanacak bölgelerini açıkladı.

İlk olarak Ataşehir bölgesi Anadolu yakasında her iki köprüye ulaşımın rahatça sağlandığı bölge son yılların iş yeri yatırımında cazibe merkezi olmaya devam edeceğini ifade eden Kırmızıtaş, “Ümraniye-Ataşehir-Göztepe Metro Hattı ve Kadıköy-Ataşehir raylı sistem projesinin ofis yatırımlarına olumlu etkisi olacağını beklemekteyiz”dedi.

İkinci olarak İstanbul-Maltepe- Kurtköy hattında Pendik-Kadıköy metro hattının ulaşımı son derece kolaylaştırdığına dikkat çeken Kırmızıtaş, sözlerine şu şekilde devam etti: “Maltepe ve Kartal a göre ofis fiyatlarının daha uygun olduğu Kurtköy bölgesinde de nitelikli ofislerin kira bedelleri yükselmiş durumda. Son olarak Seyrantepe bölgesinde Cendere Vadisi dönüşüm projesi, kentsel dönüşüm projeleri, 4. Levent Hacıosman metrosunun Seyrantepe bağlantısının açılması bölgedeki fiyatları yükseltmektedir.”