EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul’un gözde ilçesi Kadıköy’de konut fiyatları geriliyor

İstanbul Anadolu yakasının en gözde ilçelerinden biri olan Kadıköy’ün gözde lokasyonları Caddebostan ve Suadiye’de konut fiyatları geriledi.

İstanbul’un en çok tercih edilen lokasyonları Kadıköy Caddebostan ve Suadiye’de konut fiyatları 2 yıl içinde yüzde 25 oranında düştü.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde lokasyonlarından Kadıköy Suadiye ve Caddebostan’da konut fiyatları geriliyor. Kentsel dönüşümün projeleri ile hızla kabuk değiştiren bölgede satılık konut fiyatları iki yılda yüzde 25 düşerken, kiralıklarda da yüzde 22 gerileme görüldü.

sahibinden.com Emlak Endeksi 2017 Kasım verilerine göre, iki yıl öncesine oranla Suadiye'de satılık konut fiyatları yüzde 25 düşerek ortalama 1 milyon 316 bin 480 TL’ye geriledi.

Kiralık konut fiyatları ise yüzde 22 azaldı ve ortalama 3 bin 416 TL oldu. Caddebostan'da ise 2 yıl içinde satılık konutların fiyatı yüzde 18,6 düştü ve ortalama 1 milyon 870 bin 784 TL’den alıcı buldu. Caddebostan’da kiralık konut fiyatları da yüzde 14,4 azalarak, ortalama 4 bin 301 TL oldu.