EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

“İstanbul’un Arka Bahçesi”nde yükselen FreeGarden’da villalar 1 milyon 840 bin TL’den başlıyor

“İstanbul’un Arka Bahçesi” olarak bilinen Polonezköy’de HE Gayrimenkul tarafından konumlandırılan FreeGarden’da 22 adet villa seçeneğine yer veriliyor

İstanbul Polonezköy lokasyonunda HE Gayrimenkul kalitesi ve güvencesiyle yaşama kazandırılan FreeGarden projesinde fiyatlar 1 milyon 840 bin TL’den start veriyor.

Konumu itibariyle doğanın kalbinde yükselen FreeGarden konut projesinde alıcılara yaşam konsepti ve dünya standartlarındaki imkanları ile ideal bir yaşam deneyimi vaat ediliyor.

Eşsiz doğası ve eşsiz yaşam ayrıcalıkları ile dikkat çeken FreeGarden Polonezköy HE Gayrimenkul kalitesiyle Polonezköy’de hayata geçiriliyor.

DOĞANIN TÜM GÜZELLİKLERİ YANI BAŞINIZDA

Doğal hayatın tüm güzellikleri, seçkin bir topluluğa ev sahipliği yapacak olan sade ve çevreye uyumlu mimarisi, şehir yaşamına getirdiği yepyeni bakış açısıyla benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

HE Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen FreeGarden Polonezköy projesi 9 bin 300 metrekarelik arsa üzerinde, 7 bin 320 metrekare inşaat alanına sahip çok özel 22 adet villadan oluşuyor.

DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ

İkiz ve üçüz villa tipinde tasarlanan FreeGarden’da villaların alanları 260 ile 277 metrekare arasında değişiyor. Türkiye’de ilk defa kullanılan malzeme kalitesi, loft moduna uygun bir kat yüksekliğine sahip ahşap ve taş işçiliğinin en iyi örnekleriyle.

SOSYAL OLANAKLAR

Taşınmaya hazır bir şekilde sizleri bekleyen şehrin gürültüsünden uzakta, günün kuş cıvıltıları ile aydınlandığı, çocuk kahkahalarının doğanın seslerine karıştığı FreeGarden yüzme havuzu, göletli havuzu, sosyal tesisi, organik bahçesi, kapalı otopark imkanları ve zengin sosyal donatıları ile yaşamın başladığı eşsiz bir fırsat.

ULAŞIM İMKANLARI

"İstanbul'un arka bahçesi" olarak bilinen Polonezköy'de hayata geçen FreeGarden’a ulaşmakta oldukça kolay. Kavacık kavşağına sadece 12 km uzaklıkta.

HEMEN TESLİM AVANTAJI!

Hemen taşınmaya hazır doğal ve ayrıcalıklı bir yaşam, karlı bir yatırım isteyenlerdenseniz bu çok özel 22 villadan birinin sahibi siz olmak için şimdi harekete geçin!