EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul’da yeni proje: Newist Bayrampaşa

İstanbul Anıt Otelcilik tarafından İstanbul Bayrampaşa’da 204 odalı Newist İstanbul ismiyle yepyeni bir otel projesi hayata geçiriliyor.

İstanbul Anıt Otelcilik tarafından sektöre kazandırılacak olan Newist Bayrampaşa otel projesinde toplam 204 adet konuta yer verildi. Sadece konaklama alanlarının bulunmadığı otelde ticari birimler de yer alıyor. Ayrıca misafirlerin her türlü konforu üst seviyede yaşayabilmeleri için özel ayrıcalıklı hizmetler de otel bünyesinde sunulacak.

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesine bağla Orta Mahalle’de hayata geçirilecek olan büyük otel projesinde 204 adet otel odası, 243 adet ticari bağımsız birim yer alacak. 15 bin 520 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Newist Bayrampaşa projesinde 8 katlı bir de ofis bloğu yer alıyor.

Birçok yatırımcı tarafından dikkat çekici özelliklerle donatılmış olan ofis bloğu 61 bin 582,97 metrekare büyüklüğündeki inşaat alanı üzerinde konumlanıyor. Ofis bloğunda 6 bodrum kat+zemin, kat+zemin ve 7 kat normal kat+çatı şeklinde seçenekler yer alıyor.
Konumu itibariyle iş hayatına da hitap eden prestijli projede sadece konaklama hizmetleri sunulmuyor. Konaklama hizmetlerinin yanı sıra 22 adet dükkâna da yer verilen proje aynı zamanda bir ticaret merkezi özellikleri sergiliyor.

204 oda ve 22 adet de dükkâna yer verilen; bağımsız ticari birimleri ve ofis bloğu ile adından söz ettiren projede ticari birimler, dükkanlar, sergi salonları, toplantı odaları, balo salonları ve fuaye alanları da yer alıyor.

Birçok hizmeti tek bir çatı altında toplamayı başaran projenin bölgenin organizasyon alanındaki ihtiyaçlarını da fazlasıyla karşılayacağı tahmin ediliyor.

Bir otelden çok daha fazlasını sunan İstanbul Anıt Otelcik’in İstanbul Bayrampaşa lokasyonunda sektöre kazandırdığı Newist İstanbul’da sosyal imkanlar olarak 472 araç kapasiteli otopark alanı, yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, spa, fitness merkezi, balo salonu, fuaye alanları, lobi, resepsiyon, kafe, restoran, pastane gibi hizmetler yer alıyor.