EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul’da en çok Ümraniyeliler taşındı

İstanbul’da en çok taşınan ilçe Ümraniye, en çok taşınan mahalle ise Küçükçekmece’ye bağlı Atakent Mahallesi oldu. Tüm detaylar haberimizde…

REIDIN – Enakliyat İstanbul Taşınma Endeksi 2018 4. çeyrek verilerine göre İstanbul’da en çok taşınan ilçe yüzde 7.22 ile Ümraniye olarak kayıtlara geçti. İstanbul’da en çok taşınan mahalle ise yüzde 1.59 ile Küçükçekmece ilçesine bağlı Atakent Mahallesi oldu.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN BÖLGELER

İstanbul’da en çok tercih edilen ilçe yüzde 9.25 ile Kadıköy olurken en çok tercih edilen mahalle ise yüzde 1.38 ile Üsküdar ilçesine bağlı Bulgurlu Mahallesi olarak kaydedildi.

EN HAREKETLİ BÖLGELER

İstanbul’un en hareketli ilçesi yüzde 6.48 ile Kadıköy oldu. En hareketli mahalle ise yüzde 1.20 ile Küçükçekmece ilçesine bağlı Atakent Mahallesi olarak belirlendi.

ANKARA TAŞINMA DEĞERLENDİRMESİ

Ankara’da 2018 yılı 4. çeyrek verilerine göre en çok taşınan ilçe yüzde 25.73 ile Çankaya olarak kaydedildi. En çok taşınan mahalle yüzde 3.51 ile Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman ve Sincan ilçesine bağlı Ertuğrulgazi mahalleleri oldu.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN BÖLGELER

Ankara’da en çok tercih edilen ilçe yüzde 20.74 ile Etimesgut olurken, en çok tercih edilen mahalle yüzde 4.00 ile Etimesgut ilçesine bağlı Yapracık Mahallesi olarak kaydedildi.

EN HAREKETLİ BÖLGELER

Ankara’nın en hareketli ilçesi yüzde 19.70 ile Çankaya, en hareketli mahallesi ise yüzde 2.18 ile Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman Mahallesi oldu.