EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul’da boş araziyi moloz yığınıyla doldurdular

İstanbul Bahçelievler’de inşaat molozlarını güpegündüz boş araziye döktüler. Kaçak döküm yapan kişiler saniye saniye kayıt altına alındı.

İstanbul Bahçelievler’de yıkım ve tadilat yapılan binalardan çıkan inşaat molozları dehşete sebep oluyor. Mynet’te yer alan habere göre; inşaatlardan çıkan hafriyatı güpegündüz boş araziye dökenler drone ile görüntülendi.

’BU KADARINA DA PES’ DEDİRTTİLER

Yarım saat arayla araziye gelip moloz döken kişiler, ’bu kadarına da pes’ dedirtti. Bir inşaat firmasına ait kamyonet ile Yenibosna’da boş araziye gelen şahıslar, molozları ve çöpleri döktükten sonra kaçtı. Tüm bu anlar saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde bir kısmı otopark olarak kullanılan boş araziye giren kamyonetin içinden 3 kişinin indiği görülüyor. Daha sonra kamyonetin kasasına çıkan iki kişi ellerinde bulunan kürekler yardımıyla inşaat molozlarını ve çöplerini boş araziye döktü. Bu sırada aracın sürücüsü ise onları izleyip etrafı kolaçan etti.

DOLU KAMYONETİ TAMAMEN BOŞALTTILAR

Havadan saniye saniye moloz döktükleri görüntülenen kişiler, yarım saat aradan sonra tekrar aynı yere gelip hafriyatları dökmeye devam etti. İnşaat demirleri ile dolu kamyoneti tamamen boşaltan kişiler daha sonra ise olay yerinden kayboldu. Söz konusu bu kişiler boş araziye döktükleri atıklar ile moloz dağları oluşturdu.