EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul'a 200 bin TL'nin altında 3 bin yeni konut müjdesi

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım 2018 yılında İstanbul'a 200 bin TL'den daha düşük fiyatlarla 3 bin yeni konut kazandıracaklarını açıkladı.

İstanbul Anadolu yakasının gözde lokasyonu Pendik'te hayata geçriieln KİPTAŞ projesi Yeşilce Aydos'un basın tanıtımı bugün (20 Aralık Çarşamba) yapıldı. Lansmanda sektör temsilcileri, yatırımcılar ve basın mensupları bir araya geldi.

KİPTAŞ'ın yeni projesi Yeşilce Aydos lansmanında konuşan Genel Müdür İsmet Yıldırım istanbul'a 2018 yılında 200 bin TL'nin altında fiyatlarla satışa sunulacak 3 bin yeni konutun müjdesini verdi.

"2017 yılı KİPTAŞ için toparlanma yılıydı"

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2017 yılında piyasanın durgun olmasına karşın KİPTAŞ için bir toparlanma yılı olduğunu kaydeden Yıldırım, yeni projelerin devam edeceğini ve özellikle kentsel dönüşüm alanında projeler geliştirileceğini söyledi.

"Silivri arazisi ile ilgili haberler doğru değil"

İstanbul Anadolu yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Pendik ve Beykoz’da konut projelerine ağırlık verileceğini açıklayan Yıldırım Silivri arazisi hakkında da konuştu. Silivri’de arazinin tarım arazisi olduğuna dair çıkan haberlerin tamamen yalan olduğunu ve orada arsası bulunan bir gazetecinin iftirası üzerine yayınlandığı ifade eden Yıldırım ruhsatın alındığını ve 6 ille 8 arasında karşılıklı bloklar yapılacağını açıkladı.

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım ayrıca Silivri ve Bahçeşehir lokasyonlarında da sosyal konutlar üretileceğinin müjdesini verdi.