EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul Tower 205'ta satışlar başlıyor

Metal Yapı Konut ve Yeşil GYO'nun ortak girişimi Zincir Yapı imzasıyla İstanbul'un iş ve yaşam merkezi Levent'te yükselen İstanbul Tower 205 görücüye çıkıyor.

İstanbul'un en lüks semtlerinden Levent'te iki blok halinde hayata geçirilen İstanbul Tower 205 projesinde ön satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. 21 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projenin kule bloğunda 52 ofis katı, podyum bloğunda ise teras kullanımlı ofisler ve dükkanlar bulunuyor.

Fiyatların ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı proje tamamlandığında yatırımcısına büyük oranda kazandıracağı öngörülüyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen Sign of the City Awards'ta "Devam Eden En İyi Ofis" ödülüne layık görülen İstanbul Tower 205, bölgede kendine ait yeşil alanı olan ilk bina olma özelliğini taşıyor.

İlk kez Cityscape Global 2016'da yerli ve yabancı yatırımcıyla buluşan İstanbul Tower 205 projesi 1 Mart Çarşamba günü İstanbul Tower 205’in satış ofisinde Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali ev sahipliğinde düzenlenecek lansmanla basın mensuplarına tanıtılacak. İnşaatının büyük bir kısmı tamamlanan projenin teslimlerine Mayıs 2018'de başlanması planlanıyor.