Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İstanbul Tower 205, 'devam eden en iyi ofis' ödülüne layık görüldü

Metal Yapı Konut ve Zincir Yapı'nın İstanbul'un en prestijli ofis aksı Büyükdere Caddesi üzerinde inşa ettiği İstanbul Tower 205, Sign of the City Awards'tan ödülle döndü

İstanbul’da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut'un ana ortaklığında Yeşil GYO ile kurulan Zincir Yapı tarafından inşa edilen İstanbul Tower 205, bir ödüle daha layık görüldü. Tasarımı dünyaca ünlü mimarlık ofisi SOM tarafından gerçekleştirilen proje, bu yıl üçüncüsünü düzenlenen Sign of the City Awards'tan ‘Devam Eden En İyi Ofis’ ödülünü kazandı. İstanbul Tower’ın sadece şehrin değil dünyanın simge binaları arasında yer alması hedefleniyor.

"Yüksek standartlı teknoloji ile modern mimariyi bütünleştirmeye devam edeceğiz"

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, ödülle ilgili şunları söyledi: “Sign of the City Awards sektöre değer katan, rekabeti destekleyen, başarılı, kaliteli, sürdürülebilir projeleri motive eden ve uluslararası platformda da önemli bir yere sahip bir etkinlik. Metal Yapı Konut’un prestijli projelerinden biri olan İstanbul Tower 205'in böyle önemli bir ödüle layık görülmesi bizlere gurur veriyor. Önümüzdeki dönemde de hayata geçireceğimiz projelerde her detayı incelikle planlayıp, yüksek standartlı teknoloji ile modern mimari anlayışı başarılı bir şekilde bütünleştirmeye devam edeceğiz."

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleşen yarışmada 79 projenin 122 başvurusunu değerlendirdi. Bu projeler 21 kategoride yarıştı. İstanbul Tower 205, iş yeri kullanım amaçlı olarak geliştirilmiş, teknik ve fonksiyonel olarak iş binası kriterlerine uygun dizayn edilmiş iş merkezleri, plazalar ve ofislerin değerlendirildiği kategoride ödülü aldı.