EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul Sultanbeyli’de yükselen EON Meydan satışa çıkıyor

İstanbul Sultanbeyli’de yükselen EON Meydan satışa çıkıyor. EON Meydan’da 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yanı sıra 54 adet ticari ünite de yer alıyor.

EON İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçirilen EON Meydan projesi satışa çıkıyor. 55 bin 955 metrekare üzerinde yükselen EON Meydan; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere 220 konut ve 54 ticari üniteden meydana geliyor.

EON Meydan’da yer alan konutların büyüklükleri brüt 91 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor. Ticari üniteler ise 42 metrekare ile bin 500 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

2020 YILI İÇERİSİNDE TESLİMLERE BAŞLANACAK

4 bloktan meydana gelen EON Meydan fiyat bilgisi ve ödeme koşulları için BURAYI TIKLAYIN!

EON Meydan’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri 2020 yılı içerisinde gerçekleşecek.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Sultanbeyli Metro İstasyonu’na 1 dakika yakınlıkta yükselen EON Meydan; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 8 dakika, Avrasya Tüneli'ne 18 dakika, Kadıköy Meydanı’na 21 dakika ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 24 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Konutlara kapalı, konuklara ise açık otopark imkanı sunulan EON Meydan’da 7/24 blok girişlerinde, otopark ve çarşıda bulunan güvenlik hizmeti sunuluyor.