Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İstanbul Sultanbeyli’de yeni proje: Paşaköy Konsept Evleri

İstanbul Sultanbeyli’de Paşaköy Konsept Evleri isimli yeni bir proje hayata geçiriliyor. Proje, az katlı yapısıyla dikkat çekiyor.

Paşaköy Konsept Evleri projesi, Yapı Merkezi İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçiriliyor. Az katlı bloklardan meydana gelen Paşaköy Konsept Evleri yükseldiği konumu ile dikkat çekiyor.

620 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

74 bin 351 metrekare üzerinde yükselen Paşaköy Konsept Evleri, 620 adet konut ve 7 adet ticari üniteden meydana geliyor. Paşaköy Konsept Evleri’nde hayata geçirilecek olan konutların tipleri ve büyüklükleri ise henüz belli değil.

PAŞAKÖY KONSEPT EVLERİ FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Paşaköy Konsept Evleri’nde yer alan konutların fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. Tüm bu bilgilere, Yapı Merkezi İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paşaköy Konsept Evleri’nde yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Ocak 2021 olarak planlandı.

METRO HATTINA YAKIN MESAFEDE YÜKSELİYOR

Paşaköy Konsept Evleri projesi, az katlı 13 bloktan meydana geliyor. Paşaköy Konsept Evleri’nde yer alaca olan konut sakinlerine açık yüzme havuzları, sosyal tesis, spor ve piknik alanları, süs havuzu gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Üsküdar-Çekmeköy metro hattına yakın bir konumda yer alan Paşaköy Konsept Evleri, D020 karayoluna araç ile 2.43 kilometre mesafede yer alıyor.