EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul Göztepe’de yeni proje: GN Rayman Apartmanı

İstanbul Göztepe’de GN Rayman Apartmanı isimli yeni bir proje yükseliyor. GN Rayman Apartmanı’ndaki tüm konutlar 3+1 olarak planlandı.

İstanbul Anadolu Yakası Göztepe’de GN İnşaat tarafından GN Rayman Apartmanı isimli yeni proje hayata geçiriliyor. GN Rayman Apartmanı’ndaki tüm konutlar 3+1 olarak tasarlandı.

23 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

GN Rayman Apartmanı; tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı toplam 23 adet konut ve 2 adet ticari üniteden meydana geliyor. GN Rayman Apartmanı’ndaki konutların büyüklükleri 115 metrekare olarak tasarlandı.

GN RAYMAN APARTMANI FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

GN Rayman Apartmanı’nda yer alan konutların fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belli değil. Tüm güncel bilgilere, GN İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

GN Rayman Apartmanı projesi, 11 katlı tek bloktan meydana geliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken GN Rayman Apartmanı; Minibüs Yolu'na 520 metre, Göztepe Tren'e 580 metre, Bağdat Caddesi'ne 650 metre, Özgürlük Parkı'na 950 metre, Göztepe Parkı'na 1 kilometre, Caddebostan Sahili'ne ise 7 dakikalık mesafede yükseliyor.