Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İstanbul Göztepe’de yeni proje: GN Rayman Apartmanı

İstanbul Göztepe’de GN Rayman Apartmanı isimli yeni bir proje yükseliyor. GN Rayman Apartmanı’ndaki tüm konutlar 3+1 olarak planlandı.

İstanbul Anadolu Yakası Göztepe’de GN İnşaat tarafından GN Rayman Apartmanı isimli yeni proje hayata geçiriliyor. GN Rayman Apartmanı’ndaki tüm konutlar 3+1 olarak tasarlandı.

23 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

GN Rayman Apartmanı; tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı toplam 23 adet konut ve 2 adet ticari üniteden meydana geliyor. GN Rayman Apartmanı’ndaki konutların büyüklükleri 115 metrekare olarak tasarlandı.

GN RAYMAN APARTMANI FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

GN Rayman Apartmanı’nda yer alan konutların fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz belli değil. Tüm güncel bilgilere, GN İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

GN Rayman Apartmanı projesi, 11 katlı tek bloktan meydana geliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken GN Rayman Apartmanı; Minibüs Yolu'na 520 metre, Göztepe Tren'e 580 metre, Bağdat Caddesi'ne 650 metre, Özgürlük Parkı'na 950 metre, Göztepe Parkı'na 1 kilometre, Caddebostan Sahili'ne ise 7 dakikalık mesafede yükseliyor.