EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul 3. havalimanındaki ilk seferin tarihi ve bilet fiyatı belli oldu

Açılışı 29 Ekim’de yapılacak İstanbul 3. havalimanındaki ilk seferlerin tarihi ve fiyatları belli oldu. Ankara’ya yapılacak olan ilk uçuşta fiyatlar 59 TL’den başlıyor.

İstanbul 3. havalimanı 29 Ekim’de hizmete açılıyor. Habertürk Gazetesi’nden Güntay Şimşek’in haberine göre; İstanbul 3. havalimanından yapılacak ilk seferlerin fiyatları ve tarihleri belli oldu.

İstanbul 3. havalimanından ilk uçuş Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirecek. İlk uçuşlar31 Ekim’de Ankara Esenboğa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ercan Havalimanı’na gerçekleşecek.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul 3. havalimanına taşınacağı 30-31 Aralık tarihine kadar 1 Kasım’dan itibaren her gün 5 iniş ve 5 kalkış yapılacak.

TAŞINMA SÜRECİ BİTENE KADAR SEFERLERDE KAMPANYA OLACAK

İstanbul 3. havalimanına taşınma işlemi gerçekleşene kadar her gün yurt içinde Ankara, Antalya, İzmir; yurt dışında ise Bakü ve Ercan’a gidiş-dönüş uçuşları yapılacak. Söz konusu iki aylık dönemde İstanbul 3. havalimanından gerçekleşecek olan seferlerde kampanya olacak.

TEK YÖN BİLET FİYATLARI 59 TL’DEN BAŞLIYOR

İstanbul 3. havalimanından Ankara, Antalya ve İzmir tek yön bilet fiyatı 59 TL, Ercan’a tek yön bilet fiyatı 179 TL, Bakü’ye gidiş-dönüş bilet fiyatı 99 dolar (599 TL) olacak.

İLK UÇUŞ ANKARA’YA YAPILACAK

30 Ekim’de gerçekleşecek tören sonrası düzenlemeler, temizlik ve ilk uçuş için hazırlıkların ardından ilk uçuş 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek ve 11.10’da İstanbul 3. Havalimanı’ndan Ankara Esenboğa Havalimanı’na yapılacak. Ankara’dan İstanbul’a dönüş uçuşu da saat 13.30’da gerçekleşecek. İstanbul 3. havalimanında günün ikinci uçuşu ise 17:30’da KKTC Ercan Havalimanı’na olacak.