EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul 3. havalimanındaki ilk sefer için biletler tükendi

29 Ekim’de açılışı yapılacak olan İstanbul 3. havalimanında her şey tamamlandı. İlk tarifeli uçuşun gerçekleşeceği 31 Ekim için biletler tükendi.

Açılışı 29 Ekim’de gerçekleşecek olan İstanbul 3. havalimanında her şey tamamlandı. Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre; 31 Ekim’de yapılacak olan ilk tarifeli seferde yer almak isteyen vatandaşlar sıraya girdi.

Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul 3. havalimanından gerçekleşecek olan ilk tarifeli uçağın ne zaman ve nereye yapılacağını açıklanmasının ardından rezervasyon yapmak için internet sitelerinde bilet aramaya başlayan vatandaşlar, “dolu” uyarısıyla karşı karşıya geldi.

İSTANBUL YENİ HAVALİMANINDAKİ İLK UÇUŞ ANKARA’YA YAPILACAK

İstanbul 3. Havalimanındaki ilk uçuş 31 Ekim’de saat 11.10’da Ankara’ya yapılacak. Geniş katılımın olacağı ilk uçuşun için de protokol de yer alacak.

THY’nin ikinci tarifeli uçuşu ise saat 13.30’da Ankara’dan İstanbul 3. havalimanına olacak. Aynı gün içinde yapılacak olan son uçuş ise İstanbul 3. havalimanı ile Ercan arasında gerçekleşecek. Uçuş ise saat 13.17’de yapılacak.

TAŞINMA SÜRECİ BİTENE KADAR SEFERLERDE KAMPANYA OLACAK

THY’nin İstanbul 3. havalimanına taşınma işlemi tamamlanana kadar her gün yurt içinde Ankara, Antalya, İzmir ile yurt dışında Bakü ve Ercan’a gidiş-dönüş uçuşları yapılacak. Söz konusu iki aylık dönemde yapılacak olan seferlerde kampanya olacak.

TEK YÖN BİLET FİYATLARI 59 TL’DEN BAŞLIYOR

İstanbul 3. havalimanından Ankara, Antalya ve İzmir tek yön bilet fiyatı 59 TL, Ercan’a tek yön bilet fiyatı 179 TL, Bakü’ye gidiş-dönüş bilet fiyatı 99 dolar (599 TL) olarak belirlendi.