EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İstanbul 3. havalimanı otobüs hatları ilk iki ay yüzde 50 indirimli olacak

İstanbul 3. havalimanı otobüs hatları ilk iki ay yüzde 50 indirimli olacak. Ayrıca havalimanı otoparkları da ilk iki ay ücretsiz hizmet verecek.

Açılışı 29 Ekim’de yapılacak İstanbul 3. havalimanına ulaşım hizmeti verecek HAVAİST otobüsleri yüzde 50 indirimli hizmet verecek. İndirim iki ay boyunca devam edecek.

HAVALİMANI OTOPARKI İLK İKİ AY ÜCRETSİZ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, 29 Ekim’de açılışı gerçekleşecek 3. havalimanına ulaşım için kullanılacak Bagajlı Lüks Taşımacılık Sistemi'ndeki otobüslerin yüzde 50 indirimli hizmet vereceğini açıkladı. İndirimin iki ay boyunca devam edeceğini ifade eden Mevlüt Uysal, ayrıca havaalanı otoparklarının da ilk iki ay ücretsiz olacağını belirtti.

BEŞ HATTA 150 OTOBÜSLE HİZMET VERECEK

İstanbul 3. havalimanının en büyük ve en güzel havaalanı olacağını ifade eden Başkan Mevlüt Uysal, buna uygun bir ulaşım ağının olması gerektiğini vurguladı. Mevlüt Uysal, ulaşımın beş ayrı güzergahta, şehrin 18 noktasından 150 otobüsle gerçekleşeceğini de hatırlattı.

İstanbul 3. havalimanının ilk ulaşım ihalesi kamu yararına bir sonuç çıkmaması üzerine ihale iptal edilmiş, ikinci ihaleyi İBB’nin firması Otobüs A.Ş. 755 milyon 820 bin TL karşılığında kazanmıştı.