EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Isparta’nın en büyük markalı konut projesi: Plus Life Isparta

Plus Life Isparta konut projesi Maviler İnşaat tarafından 14 bin 430 metrekare alanda hayata geçiriliyor. Proje Isparta’nın en büyük markalı konut projesi olarak göster

Plus Life Isparta konut projesi maviler İnşaat tarafından 14 bin 430 metrekare alanda hayata geçiriliyor. Proje ısparta’nın en büyük markalı konut projesi olarak gösteriliyor.

Isparta’da en büyük markalı konut projesi olarak gösterilen Plus Life Isparta’da 266 konut ve 22 ticari ünite bulunuyor. Projede yer alan dairelerin tipleri 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Plus Life Isparta’da yer alan dairelerin büyüklükleri ise 182-211 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Tamamı akıllı ev sistemleri ile donatılan 3+1 daireler 650 bin TL’den, 4+1 daireler ise 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme kolaylıkları sağlanıyor.

Projedeki tüm dairelerde bulunan akıllı ev sistemlerinin yanı sıra 2 hamam, 2 sauna, 2 fitness salonu ve çeşitli çocuk oyun alanları bulunuyor.

Projenin sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, kapalı otopark ve fitness merkezi yer alıyor.

Projede anahtar teslimleri ise Aralık 2019’da yapılacak.