EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ispartakule durağı Bizim Evler'e komşu geliyor

Mecidiyeköy-Kabataş metrosu ile entegre edilecek olan Mahmutbey-Esenyurt bölgesinde hizmete açılacak metronun Ispartakule durağı Bizim Evler ile komşu olacak.

Bahçeşehir ile Ispartakule arasında kalan bölgeyi Mecidiyeköy-Beşiktaş’a bağlayan metro planının tanıtımının yapılması için hazırlanan film İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yayınlandı.

İhlas Yapı güvencesiyle Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler markalı 5 bin 500 konutun yanı başında yer alacak Metro durağı ile yatırımcılarına yüksek kazanç sağlayacak.

Mahmutbey ile Esenyurt arasındaki ulaşım süresi projeyle birlikte 25 dakikaya inecek. 17 kilometre uzunluğa sahip Metro, tek yön için saatte 70 bin kişi kapasiteyle çalışacak. Dev projeyle birlikte Kirazlı-Başakşehir-Olimpiyat Metrosu ve Beşiktaş Metrosu entegre olacak. Ayrıca Ataköy-İkitelli Metrosu da bu projeyle entegre olacak. Kabataş'tan Esenyurt'a kadar uzanacak Metro projesiyle birlikte İstanbul'da 10 ilçe birbirine bağlanacak.

Proje metro hattı sayesinde daha da değerlenecek

İstanbul’un prestijli bölgesi Ispartakule’de TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak metro hattı ile daha da değer kazanıyor. İstanbul'da trafiği büyük ölçüde rahatlatacak olan Ispartakule metro durağı, bölgede 5 bin 500 konuta ulaşan Bizim Evler projelerine komşu konumda yer alacak. Ulaşım ağı ile örülen bölgenin en çok talep gören konut projesinde yatırımcılar büyük avantaj elde edecekler.

Ispartakule banliyö tren istasyonu 2018’de hizmete girecek

Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonunun da 2018 yılında hizmete girmesi planlanıyor.

Bizim Evler 7’de bugün öde bugün taşın

İhlas Yapı, Ispartakule’nin en yeni projesi Bizim Evler 7’yi de tamamladı. Kalitesi, konforu, yeşil alanları ve sosyal imkanlarıyla kullanıma hazır olan sitede yaşam başladı, tapular teslim edildi.

Mahalle konseptinde aile öncelikli bir yaşam sunulan Bizim Evler 7’ de 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor.

Projede peşin ödemelere yüzde 15 oranında indirim avantajı uygulayan İhlas Yapı, Bizim Evler 7'de konutları da hemen teslim ediyor.