Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İspanyol iş adamının kızı Sabina Fluxa, Bodrum Yalıkavak’ta ev aldı

İspanyol milyarderin kızı Sabina Fluxa, Bodrum Yalıkavak’ta ev aldı. Sabina Fluxa, 630 metrekarelik ev için 3 milyon 150 bin dolar ödedi.

İspanya’da Avrupa'nın en büyük otel şirketlerinden biri olan Grupo Iberostar'ın Yönetim Kurulu Başkanı Miguel Fluxa Rossello’nun kızı Sabina Fluxa, yatırım tercihini Türkiye’den yana kullandı. Takvim Gazetesi’ndeki habere göre Sabina Fluxa, Bodrum’un Yalıkavak sırtlarında yeni bir ev aldı.

EV 4 BİN 40 METREKARE ARAZİ İÇİNDE YER ALIYOR

Sabina Fluxa, Bodrum’un Yalıkavak sırtlarında aldığı yeni ev için 3 milyon 150 bin dolar ödedi. 630 metrekarelik ev, 4 bin 40 metrekare büyüklüğündeki arazi içerisinde yer alıyor.

BODRUM'A IBEROSTAR OTEL

Sabina Fluxa’nın çok özel bir proje konsepti için çalışmalara başladığı öğrenildi. Fluxa, Iberostar isimli oteller zincirinin bir şubesini Bodrum'da açmak için kolları sıvadı. Miguel Fluxa Rossello ailesinin 5 milyar dolar serveti bulunuyor.

400 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

Tilkicik Koyu manzarasına sahip olacak olan otel, FORBES listesinde bulunan zengin iş adamları için özel konsepte inşa edilecek. İtalya'nın en ünlü mimarlarıyla anlaşan Fluxa, otel projesi için 400 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor.