EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İş ve yaşamın merkezinde yükselen proje: Core Living Güneşli

ASOY ve ÇEVİK İnşaat Adi ortaklığı tarafından İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen Core Living Güneşli projesinde 361 daire bulunuyor.

Toplam 16 dönüm arazi üzerinde inşa edilen projede A ve B olmak üzere 2 blok ve toplamda 361 konut yer alıyor.

21 kattan oluşan projenin ilk katından market, kafe ve restorantlar bulunuyor. İkinci, üçüncü ve dördüncü katları home ofis şeklinde tasarlanan karma projede bu katlardaki daireler 1+1 daire şeklinde kullanılabiliyor.

Beşinci katından itibaren konforlu yaşam alanları sunan projenin her katında 2+1 ve 1+1 şeklinde tasarlanan 8 daire yer alıyor. Projedeki en küçük dairenin boyutu ise 69 metrekare şeklinde tasarlandı.

2 katlı otoparkı ve 1 adet yük asansörü olmak üzere toplam 3 asansörü bulunan proje sakinlerine sunduğu ayrıcalıklı yaşam standartları ile diğer projelerden ayrılıyor.

İş ve yaşamın merkezinde sektöre kazandırılan projede 1+1 daireler için tahsis edilen 1 adet ve 2+1’ler için de tahsis edilen 2 adet otopark bulunuyor. İki adet giriş ve çıkış kapısı olan otopark kısmı için ise bir adet giriş bulunuyor.

Core Living Güneşli projesinin ilk beş katında sosyal alan olarak site sakinleri tarafından kullanılabilecek hamam, sauna, spor salonu ve yazın açık kışın kapalı olmak üzere gir yüzme havuzu yer alıyor.

Projede daireler akıllı ev sistemleri ile inşa edilecek ve yerden ısıtmalı şekilde olacak: 1+1 dairelerde bir tane 2+1’lerde ise 2 adet klima bulunacak.