Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

İnvest İnşaat, 3 yeni projesini basına tanıttı!

25 yılı aşan süredir inşaat ve tekstil sektörlerinde aktif şekilde faaliyet gösteren İnvest İnşaat, Ayazağa, Başakşehir ve Veliefendi projelerini basına tanıttı.

İstanbul'un yeni iş ve yaşam merkezi niteliğinde planlanan Ayazağa'nın dönüşümünde büyük bir görev üstlenen İnvest İnşaat, yeni projelerini önümüzdeki ay satışa sunacak.

Maslak ve Levent hattının alternatifi olarak planlanan Ayazağa'da 3 projenin toplamında yaklaşık 900 konut, 110 bin metrekare ofis ile 180 ticari ünite yer alacak.

Konutlar bir ay içinde satışa çıkacak

İnvest İnşaat, çalışmalarında sona yaklaştığı Başakşehir projesiyle bölgede 1.600 konut, 300 ofis ve 140 ticari ünite geliştirecek. 500 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek projeyle 5 bin kişinin yaşayacağı bir alan oluşturulacak.

Firma, 53 bin metrekare alan üzerinde konumlandırdığı projesinde 650 konut ve 90 cadde mağazasından oluşan lüks bir projeye imza atacak. İstanbul'un en köklü ve merkezi yerleşim alanlarından Zeytinburnu Veliefendi'de modern ve lüks çizgilere sahip estetik bir görünüm kazanacak. İstanbul’a değer katacak olan bu proje, E-5 Otoyolu ile sahil arasında bulunuyor.