EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnventum'da fiyatlar 489 bin TL'den başlıyor

BTG İnşaat imzasıyla Bursa'nın Nilüfer ilçesinde inşa edilen İnventum projesinde satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 489 bin TL'den başlıyor.

Bursa'nın en hızlı değerlenen lokasyonlarından Nilüfer'de 6 bin 529 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan İnventum projesinde 189 konuta yer veriliyor. Toplam 3 bloktan meydana gelen projede; alanları 140 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 daireler bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan İnventum projesinden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin 500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülen İnventum'da konut fiyatları 489 bin TL ile 710 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal donatı alanları arasında açılıp kapanabilen yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, futbol ve basketbol sahasının bulunduğu İnventum hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.inventum.btginsaat.com.tr adresinden ya da 444 92 84 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.