EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnşaat ve konut konferansı sektör temsilcilerini bir araya getirecek

6. İnşaat ve Konut Konferansı 9 Ocak Salı günü Ataşehir Marriot Hotel Asia’da sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek.

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün bir araya getirecek olan Bosch İnşaat ve Konut Konferansı, 9 Ocak’ta başlayacak.

2012’den beri Eventuum’un organize ettiği konferans, bu yıl Bosch Ev Aletleri’nin Platin Sponsorluğu’nda 9 Ocak 2018 Salı günü Ataşehir Marriott Hotel Asia’da düzenlenecek. Bu zamana kadar toplamda 1.000’i aşkın şirketi ağırlayan konferansa bu yıl 300’ü aşkın şirketten katılım bekleniyor.

Alanında uzman ve sektörde başarılı kişilerin konferanslar vereceği etkinliğin konuşmacıları arasında Bosch Ev Aletleri adına Proje Satışlar Direktörü Alper Şengül, Teknik Yapı ve İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Mahmut Çelik, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı, İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, 24 Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, Gayrimenkul için Strateji Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer ve daha pek çok isim yer alıyor.

Konferans inşaat sektörünün gelişimine katkı sağlıyor

Konferansın konut ve inşaat sektöründe çok önemli bir buluşma noktası olduğunu vurgulayan Eventuum Genel Müdürü Pınar Kopuz, “Her yıl artan katılımla sektörün nabzını tutan konferansa bu yıl da büyük ilgi var. Sektörün en seçkin buluşmasında yine birbirinden değerli konuşmacılar ve katılımcılar yer alacak. Ekonomimizin lokomotifi olan inşaat sektörüne yön verenlerin yılda bir kez bir araya geldiği konferansın inşaat sektörünün gelişimine ve ülke ekonomisine önemli kazanımlar getireceğine inanıyorum” dedi.