Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

İnşaat sektörü ikinci Avrupa buluşmasına hazırlanıyor

İnşaat sektörü ikinci Avrupa buluşması için kolları sıvadı. Sektörün önde gelen firmaları Almanya ve Hollanda’da Avrupalı Türklerle bir araya gelecek.

Ekim ayında Avrupa’da yaşayan Türklerle Almanya’nın Berlin ve Köln şehrinde buluşan inşaat sektörünün önde gelen firmaları, yeni buluşma için kolları sıvadı. Sektörün öncüleri, Kasım ayında Almanya ve Hollanda’da Avrupalı Türklerle yine bir araya gelecek. Buluşmalarda dev projeler tanıtılacak.

BULUŞMALARA YOĞUN İLGİ GELDİ

Sabah Gazetesi’nden Seda Tabak'ın haberine göre; inşaat sektörünün önde gelen firmaları, 1-2 Aralık tarihlerinde Stuttgart’daki Steigenberger Graf Zeppelin otelinde yapılacak olan buluşmaya katılacak. Projelerin tanıtımının yapılacağı buluşmaların bir sonraki durağı ise 8-9 Aralık’ta Hollanda'nın Rotterdam şehri olacak.

Avrupalı Türklerin yoğun ilgi gösterdiği organizasyonlar iki şehir ile sınırlı kalmayacak. Diğer buluşma ise 15-16 Aralık tarihlerinde Almanya’nın ticaret ve finans şehri olan Frankfurt'ta gerçekleşecek.

20-21 Ekim’de gerçekleşen Berlin buluşması ile 27-28 Ekim'de yapılan Köln organizasyonuna Avrupalı Türkler yüksek katılım göstermişti. Şirketler, düzenlenen buluşmalarda toplamda 200 milyon TL’lik satış gerçekleştirmişti.