EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnşaat sektörü Almanya’da gurbetçilerle buluştu

İnşaat sektörünün önde gelen temsilcileri, Avrupa’daki Türk vatandaşları ile buluştu. Almanya Berlin’de gerçekleşen buluşma yoğun ilgi gördü.

İnşaat sektörünün önde gelen temsilcileri, Avrupa’daki Türk vatandaşları ile buluştu. Buluşma, Almanya Berlin’de gerçekleşti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın öncülüğünde hayata geçirilen buluşmaya Emlak Konut GYO, Kiptaş, Sur Yapı, Artaş İnşaat, Nef, Kuzu Grup, Teknik Yapı ve Gap İnşaat katıldı.

İKİNCİ BULUŞMA KÖLN'DE

Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak’ın haberine göre; sınırlı sayıda konutun tanıtılacağı buluşmaların birincisi Berlin’de gerçekleştirildi. Buluşmaların ikincisi ise 27-28 Ekim tarihleri arasında Köln'de yapılacak.

Gurbetçilerin yoğun ilgi gösterdiği Berlin buluşmasında yatırımcılar dövizdeki dalgalanma ile Türkiye'den konut almanın cazip hale geldiğini belirtti. Türkiye'den ev almanın hep hayalleri olduğunu ifade eden yatırımcılar; “Kampanya ve kur artışı da bu hayali gerçekleştirmemiz için önemli bir neden oldu” dedi.

EV ALMANIN TAM ZAMANI

Dövizdeki dalgalanma ile birlikte inşaat sektöründe satışlar azaldı. Bunun üzerine kampanya başlatan sektör, konut kredisi faizleri yüzde 2'yi aşan seviyelerden yeniden 120 ay vadede yüzde 0.98'e düşürdü. Yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinat imkanının sunulduğu kampanya 31 Ekim’e kadar devam edecek.