EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

İnşaat firmaları gurbetçilerle buluşmaya hazırlanıyor

İnşaat firmaları 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Almanya Düsseldorf şehrindeki “Evim Türkiye” fuarında gurbetçilerle buluşacak. İşte tüm detaylar…

Almanya Düsseldorf’ta düzenlenecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. İnşaat firmalarının gurbetçilerle buluşacağı ve 8-10 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek fuara yoğun ilgi bekleniyor.

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; fuarda yüzlerce projenin sergilenecek. Konut, işyeri ve dükkân seçeneklerini inceleyecek gurbetçilere en uygun şartlarda satın alma imkânı sunulacak.

TÜRKİYE GÜVENLİ PAZAR

Emlak sektörünü Avrupa’daki yatırımcılarla buluşturan Demirören Medya Grubu’na teşekkürlerini sunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum; “Demirören Medya Grubu; uluslararası platformlarda ve medyada yaptıkları haberlerle, yayınladıkları dergiler ve gazetelerle sektörde özel bir yere sahip” ifadelerini kullandı. Evim Türkiye Fuarı’nı desteklediklerini belirten Murat Kurum; “Fuara, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza bağlı Emlak Konut GYO ile iştirak ediyoruz. Toplu Konut İdaresi de (TOKİ) fuarda yer alacak. 76 markanın katılacağı fuarda, 8 firmamız Emlak Konut GYO’nun çatısı altında tanıtımlarını yapacak. Fuar, Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızı Türkiye’den gayrimenkul almaya teşvik etmesi ve bunun yanı sıra vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla yatırımlarını gerçekleştirebileceği bir platform olması açısından oldukça önemli. Düzenlenecek olan bu fuar Türkiye’nin yatırım için güvenli ve değerli bir pazar olduğunun da yine açık bir göstergesi olacak. Ayrıca başta gayrimenkul ve inşaat olmak üzere tüm sektörlerimize olumlu bir şekilde yansıyacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

EKONOMİYE KATKI SAĞLAYACAK

17 firmanın İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından fuara katılım sağlayacağını belirten İTO Başkanı Şekib Avdagiç ise gurbetçilerin Türkiye’den yeni bir konut almalarının hem memleket hasretine hem de Türkiye ekonomisine iyi geleceğini ifade etti.

Avrupa’da en kalabalık Türk nüfusunun Almanya’da olduğunu hatırlatan Şekib Avdagiç; “Bu yıl Almanya’dan Türkiye’ye gelen turist sayısının 5.6 milyona çıkarılması hedefleniyor. Şu anda rezervasyonlarda Türkiye bir numara. Bu ilginin gayrimenkule de yansıması sürpriz olmayacak. Fuar, bu konuda firmalar için de büyük bir potansiyel” şeklinde konuştu. Avdagiç, geçen yıl Almanya’dan Türkiye’de bin 866 konut alındığını, bu rakamın 10 bine çıkarılmasının ise zor olmayacağını da sözlerine ekledi.

ÜNLÜ İSİMLER DE EVİM TÜRKİYE FUARI'NDA

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Birol Güven, Volkan Severcan, Zeyno Günenç, Wilma Elles, Mr. Jade, Şoray Uzun ve Hamit Altıntop’un yanı sıra birçok ünlü isim de katılım sağlayacak.

Haberin tamamına BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz!